Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Daina Bilevičiūtė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
01:04, 30 spalio 2023 versija, sukurta PipeLinez (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Daina Bilevičiūtė - žymi dainininkė ir garsi ūkininkė, katra, kaip kažkas sakė, esą nesėkmingai bandė nupizdinti melejoną ES babkių[1]. Byla voliojasi 2-ajam apylinkės teisme. Inkriminuojamos veikos žada 7-is metus Panevežio sanatorijoj ar kokiose nors Pravieniškėse. Čia ir padainuosi ir bulves čirškinti išmoksi!

Gi kiti sako, kad viskas čia atvirkščiai ir priešingai, nes Daina Bilevičiūtė kaip tik pinigus sudėjo visus ir viską sąžiningai darė, tuo tarpu kažkoksai Valdas Bruzgys čia statė, statė NT visokį ir nepastatė taip, kaip reikia, todėl jis dėl visko ir kaltas.

Taip kad teisybę čia matyt išsiaiškins teismas, o pakolei kas FNTT jau bylą kažkur ir perdavusi yra...


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.