Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Šeškas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
14:20, 16 rugpjūčio 2016 versija, sukurta Arabas (Aptarimas | indėlis) (Naujas puslapis: '''Šeškas''' - puslaukinis gyvys, padaras, savo pavidalu primenantis pūkuotos katės ir gyvatės hibridą, kas gali ir minčių visokių sukelti, apie ta...)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Šeškas - puslaukinis gyvys, padaras, savo pavidalu primenantis pūkuotos katės ir gyvatės hibridą, kas gali ir minčių visokių sukelti, apie tai, kaip ten tos katės su gyvatėmis poruojasi.

Medžioja šeškai visokias varles, peles, voveres ir kitus smulkius gyvius, o išgąsdinti - dar sugeba ir labai klaikiai pasmirsti. Beje, tą daro apgalvotai - ne šiaip kad smirsteli, o atsisuka savo šikna į priešą ir trysteli ilga stipria analinių liaukų bei skystų šūdų srove, taikydami, beje, tiesiai į užpuoliko snukį ar veidą. Tokiu būdu nedidelis, bet piktas šeškas sugeba apsiginti nuo ganėtinai didelių padarų, tokių kaip žmonės ar šunys.

Bendrai tai šeškai nepasižymi geru būdu, tačiau yra labai žaismingi. Žaismingai kaimuose pjauna vištas, žąsis ir antis, žaismingai ir namuose kur nors gali kokį mielą triušiuką ar kanarėlę užpjaut.