Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Nicholas Chauvin

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
14:32, 26 gegužės 2024 versija, sukurta Gimnazija (Aptarimas | indėlis) (Naujas puslapis: 500px|thumb|right|Nicholas Chauvin iš kokios tai priešistorinės iliustracijos [[visame gražume žiūri į jus.]] '''Nicholas Chauvin''' - toksai senų laikų Prancūzijos kareivis, nuo kurio pavardės kilo toksai žodis, kaip šovinizmas. Tai jei jus kas nors pavadins šovinistu, tai galite didžiuotis, nes jus lygina su legendiniu prancūzų kareiviu. Yra žinoma, kad Nicholas Chauvin dalyv...)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
Nicholas Chauvin iš kokios tai priešistorinės iliustracijos visame gražume žiūri į jus.

Nicholas Chauvin - toksai senų laikų Prancūzijos kareivis, nuo kurio pavardės kilo toksai žodis, kaip šovinizmas. Tai jei jus kas nors pavadins šovinistu, tai galite didžiuotis, nes jus lygina su legendiniu prancūzų kareiviu.

Yra žinoma, kad Nicholas Chauvin dalyvavo Napoleono karuose, per mūšius patyrė septynioliką sužeidimų, prarado tris pirštus, patyrė petikaulio lūžį ir smarkiai žalojantį veido sužeidimą. Buvo apdovanotas kardu, raudona juosta ir 200 frankų pensija. Pagarsėjo tuo, kad iki pat senatvės aršiai garbino Napoleoną, keldavo muštynes su bet kuo, kas tik išdrįsdavo apie Napoleoną nepagarbiai pasisakyti, ilgainiui aplink save suburdamas ir būrelį palaikytojų. Ištikimybę Napoleonui atvirai reiškė net ir tais laikais, kai visi jį buvo paniekinę.

Išsamiausias išlikęs Nicholas Chauvin paminėjimas yra iš anokios Jacques Arago 1845 metais išleistos enciklopedijos - "Dictionnaire de la conversation". Kituose šaltiniuose randami aprašymai dažniausiai remiasi būtent šia enciklopedija.

Pats pirmas Nicholas Chauvin paminėjimas - iš tokių brolių Charles-Théodore Cogniard ir Jean-Hippolyte Cogniard pjesės "La Cocarde tricolore", kur Nicholas Chauvin buvo dar jaunas kareivis, besimokantis patriotizmo per 1830 metų karą Alžyre.

Kai kurie kraštutinio tūpumo tyrinėtojai aiškina, kad kadangi anksčiau pjesėje paminėtas Nicholas Chauvin buvo jaunas, o paskui vėliau enciklopedijoje paminėtas - jau senas, tai reiškia, kad duomenys neatitinka ir tai nesąmonė. Kad žmonės laikui einant sensta ir pjesė apie Nicholas Chauvin jaunystę yra ne apie jo senatvę, o straipsnis apie senatvę - tai ne apie jaunystę, tai šitai kai kuriems tyrėjams stebėtinai nedašyla. Iš kur toksai nuostabus durnumas randasi, tai sunku pasakyti, bet būtent tokiais absurdiškai durnais argumentais remiantis, ir yra neigiama, kad Nicholas Chauvin buvo tikras žmogus.


Dar žr.