Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Total War: Rome 2 (Total War: Rome II)

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
14:20, 7 balandžio 2024 versija, sukurta Citrininis3412 (Aptarimas | indėlis) (Klaidų taisymai)
Jump to navigation Jump to search
 Mario moneta.png  Total War: Rome 2 (Total War: Rome II) yra žaidimas, įvertintas Pipedijos Gameland'o.
Mes garantuojame kokybišką ir aiškų įvertinimą be jokių naxui ir makaronų kabinimų!

Total War: Rome 2 (Total War: Rome II) - strateginis žaidimas, sykvelas (sequel) Rome: Total War. 2012 m. animacijos ir grafikos šedevras, nors kai kam ta grafika gali išeiti šonu, nes reikia storesnio kompiuterio.

Pagaliau (nors jau pasirodė - Empire: Total War ) galima vesti ir jūrų mūšius. Spoileris: galima statyti laivus su katapultomis, turint tik tokį laivyną - esi nenugalimas, nes paskandina visus laivus iš nuotolio, o kas išdrįso prieiti tai ir taranas laivu gerai veikia.

Ten su tomis katapultomis - tai iš viso nesusipratimas. Nes jei į savo armiją įtrauksi nors vieną katapultą, tai priešas būtinai puls ir jei tik šaudai ir lauki priešo, tai jis kol prieina, praranda pusę armijos ir labai pavargsta, paskui tik gynybos padėstymo reikalas. Nors kartais būna ir kitaip.

Paskui sutvarkė
Tai va su kokiais gezais reiks kariaut...

Frakcijų - nu nežinau, sako apie 117, kas panašu į tiesą. Jos suskirstytos į kelias didesnes frakcijas, kurios tikrai gana skirtingos, o tų frakcijų viduje yra dar keli pasirinkimai, bet ten beveik vienodai.

Gauni beveik istorines užduotis, jei padarysi - bus babkių ir dar kažko. Kaip visada galima žaisti kaip nori, bet suveiks trigeriai ir turėsi vistiek kažkiek to scenarijaus laikytis.

Animacija nebloga, priartinus galima net žaisti nuo pirmo asmens, beveik. Matosi susmingančios ietys, paskui dar nukautas priešas pasimeldžia ant kelių ir krenta visam. Pridėjo kraujo, bet persistengė, nes atrodo, kad kiekvienas smūgis pataiko į pagrindinę veną, o ir to kraujo ten kokie kibirai trys. Dar galima nukirsti galvą, kas netgi smagu.

Diplomatija kaip ir geresnė, bet prekiauti niekas nenori, nebent tie kurie mato, kad jiems galas. Galima siųsti pasiuntinius, ten jie gali pagerinti santykius, gauti pinigų ar dar ko nors, bet gali ir žūti. Reikia planuoti su kuo draugausi, su kuo kariausi.

Buvo sukurta begalė DLC, kai kurie tikrai savarankiški ir ne mažiau įdomūs. Galima praleisti begales valandų bandant ten viską praeiti. Bet galų gale nusibosta ir grįžtame į pagrindinį scenarijų.

Šiuo žaidimo varikliu po to buvo sukurta begalės atitikmenų, bet tai neverti dėmesio, gal tik - Total War: Attila.

Pipedijos recenzija

Mūsų vertinimas:

  • Grafika: - 22/25 - Nebloga, jei kompas pakels
  • Muzika: - 15/25 - Tokia nekokia, yra modas perkeliantis muziką iš Rome TW
  • Playstory: - 19/25 - Na tai istorija iš didžios raidės, bet galima ir kitaip
  • HUD/Interfeisas - 20/25 - Ten tos kareivių piktogramos, na čia skonio reikalas, galima taisyti modais

Galutinis vertinimas: 76/100