Šablonas:Internetų naujienos: Skirtumas tarp puslapio versijų

(Pataisiau formatavimą, kad nelaužytų puslapio. Per dideli paveiksliukai, padauginti per du stulpelius, duoda per didelį bendrą plotį. Daugiau nelaužykit.)
 
(nerodoma 35 tarpinės versijos, sukurtos 8 naudotojų)
1 eilutė: 1 eilutė:
[[Vaizdas:Sony-icf-7600D-2002.jpg|300px|thumb|left|Geras [[radijo imtuvas]] lieka geru ir po kelių dešimtmečių.]]
[[Vaizdas:Sirijoje krito.webp|thumb|left|300px|Achmedas al Šara sako kalbą po sukilėlių pergalės]]
Iš senų laikų visi [[seni perdylos]] atsimena, kaip vakarais, pasiėmę kokį nors [[VEF]], sėdėdavo ir sukiodavo rankenėles, pakolei pagaus kokią nors programą, kurią [[trumposios bangos|trumposiomis bangomis]] transliuodavo toli toli esanti [[radijo stotis]], koks [[Amerikos balsas]] ar [[Laisvosios Europos radijas]]. Taip žmonės ir susižinodavo naujienas, nes kokių nors užsienio kalbų nelabai ir mokėdavo. Tai laudavo, kol lietuviškai užsienio žinias praneš užsienio stotys, transliuojančios okupuotai Lietuvai. Sovietiniai [[VEF]] radijo imtuvai būdavo prasti, bet visvien kokią nors laidą pagauti pavykdavo.
Didelė, o dar labiau dar gigantiška netikėta pergalė pasiekta [[Bašaras al Asadas|Asado]] kankintoje  [[Sirija|Sirijoje]] - jis pats buvo priverstas pabėgti Sirijos, o į Damaską įlėkė sukilėliai!


Daug labiau džiaugdavosi tie, kas dėl kokio nors pasisekimo turėdavo [[radijo imtuvas|radijo imtuvą]], pagamintą užsienyję - ypač, jei tas radijo imtuvas būdavo [[Sony]], [[Panasonic]] ar [[Grundig]] firmų, kurios buvo trys geriausios ano meto imtuvų gamintojos. Tokie radijo imtuvai buvo kokį 100 ar daugiau kartų jautresni ir daug selektyvesni, tad jais kartais būdavo galima išgirsti užsienio stotis netgi tada, kai [[radijo trukdymai]] veikdavo pilnais pajėgumais.
Sukilėlių lyderį - anokį Ahmed al Sharra (karinis vardas Abu Mohammed al-Jawlani) pasveikino visuomenė ir sostinės gyventojai, pats lyderis įvardino, jog Asadas kankino, žudė, kalino ir visaip kitaip kankino. Todėl ir tai ir yra didžiulė pergalė sirams bei visam pasauliui.  


Dar kiti gi neturėdavo išvis netgi [[VEF]] imtuvo, o turėdavo tik kokią nors [[balalaikė|balalaikę]], kuri priimdavo [[vidutinės bangos|vidutinėmis bangomis]], tai laudavo iki vėlyvos nakties, o jau tada imdavo girdėtis [[Liuksemburgo radijas]], kuris transliuodavo geriausią [[Rock]] muziką. Tai šioji [[SSRS]] irgi nebuvo toleruojama, tai taip irgi pavykdavo gauti to, ko negalima. Geresnio priėmimo atveju dainos būdavo įrašomos į kokį nors [[kasetinis magnetofonas|kasetinį magnetofoną]], kad ir kokį [[Vesna]], o paskui daug kartų klausomos ir perrašinėjamos kitiems. Toksai būdavo muzikinis [[samizdatas]], irgi atsirandantis iš tolimojo radijo stočių priėmimo.
Pasak rusų (bet kas ten jais pasitikės), Asadas atsistatydino ir išmovė į [[Maskva|Maskvą]], bet greičiau tai nesąmonė beigi feilas - nieks ir Vakarų pasaulyje jo nepriimtų, o iškart išsiųstų [[EN|ant trijų raidžių]]. Nors... priimtų nebent gal koks [[Xi|geltonas čiurka]].  


Užsienyje toksai tolimų stočių priėmimas yra vadinamas [[DX]]. Šiais laikais [[DX]] daugeliui atrodo nesuprantamas žodis, bet Lietuvoje vis dar šimtai tūkstančių žmonių, kurie nežino tos [[santrumpa|santrumpos]], bet patys yra tuo DX užsiimdinėję šimtus ar tūkstančius kartų.
Kai kas sako, jog Asadas žuvo, o bet tačiau šytasna gandų patvirtinti negalim.
 
Manoma, kad Asadas pabėgo dėlei to, jog prarado paramą iš Rusijos. Kaip žinia, [[Putinas|Хуйло]] visados dosniai remdavo Siriją ir ja pasitikėdavo.  O po to kažkokios problemos pasirodė - ar tai su pabėgėliais, ar dar su kažkuo, ale viskas gavosi taip, kad Asadui teko mauti lauk ir kažkur pasislėpti. Tikimasi, kad ir Putinui teks bėgt, arba sulaukt Navalno ir Prigožino likimo.
 
Aišku mirė drakonas, gimė drakonas, tegyvuoja drakonas, bet Asadas buvo diktatoriškos šeimos atstovas, pridarė labai blogų dalykų, kas žino, kaip bus toliau, tepadeda Alachas Amerikai turėti tvirtą reikšmę.
 
Bet šiaip ar taip, Pipedija sveikina su nauja [[XXI a.]] pergale!
 
<noinclude> [[Kategorija:Pirmo puslapio skaidymo šablonai|{{PAGENAME}}]] </noinclude>


<noinclude> [[Kategorija:Pirmo puslapio skaidymo šablonai|{{PAGENAME}}]] </noinclude>
<noinclude> [[Kategorija:Pirmo puslapio skaidymo šablonai|{{PAGENAME}}]] </noinclude>

Dabartinė 21:41, 15 sausio 2025 versija

Achmedas al Šara sako kalbą po sukilėlių pergalės

Didelė, o dar labiau dar gigantiška netikėta pergalė pasiekta Asado kankintoje Sirijoje - jis pats buvo priverstas pabėgti iš Sirijos, o į Damaską įlėkė sukilėliai!

Sukilėlių lyderį - anokį Ahmed al Sharra (karinis vardas Abu Mohammed al-Jawlani) pasveikino visuomenė ir sostinės gyventojai, pats lyderis įvardino, jog Asadas kankino, žudė, kalino ir visaip kitaip kankino. Todėl ir tai ir yra didžiulė pergalė sirams bei visam pasauliui.

Pasak rusų (bet kas ten jais pasitikės), Asadas atsistatydino ir išmovė į Maskvą, bet greičiau tai nesąmonė beigi feilas - nieks ir Vakarų pasaulyje jo nepriimtų, o iškart išsiųstų ant trijų raidžių. Nors... priimtų nebent gal koks geltonas čiurka.

Kai kas sako, jog Asadas žuvo, o bet tačiau šytasna gandų patvirtinti negalim.

Manoma, kad Asadas pabėgo dėlei to, jog prarado paramą iš Rusijos. Kaip žinia, Хуйло visados dosniai remdavo Siriją ir ja pasitikėdavo. O po to kažkokios problemos pasirodė - ar tai su pabėgėliais, ar dar su kažkuo, ale viskas gavosi taip, kad Asadui teko mauti lauk ir kažkur pasislėpti. Tikimasi, kad ir Putinui teks bėgt, arba sulaukt Navalno ir Prigožino likimo.

Aišku mirė drakonas, gimė drakonas, tegyvuoja drakonas, bet Asadas buvo diktatoriškos šeimos atstovas, pridarė labai blogų dalykų, kas žino, kaip bus toliau, tepadeda Alachas Amerikai turėti tvirtą reikšmę.

Bet šiaip ar taip, Pipedija sveikina su nauja XXI a. pergale!