Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


YZY DZYM

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Cilit bang.jpg  Pipedija perspėja, kad YZY DZYM - tėra bulvarinė reklama!
Pirk YZY DZYM šiandien! Pigesnių YZY DZYM nerasi! Skambink nr. 112 ir gausi YZY DZYM nemokamai!
O ar perkelti šį straipsnį į "Lietuvos Ryto" reklamos skiltį diskutuokite aptarime.
 Crystal Clear app help index.png  Nors dalis čia esančios informacijos panaši į šyvos kumelės sapną, viskas čia patikrinta, gal netgi suderinta su aprašomuoju žmogum, jo perskaityta ir patvirtinta! Taip kad neabejokite, švieskitės, mokykitės, gilinkite savo žinias ir prisidėkite prie teisingesnės informacijos skleidimo!
Konkrečias pastabas skaitykite diskusijose. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti!

YZY DZYM - Lengvasis Džimas archaiškoji sovietinė priemonė skirta kūno apimtims optimizuoti bei neišdildomiems yspūdžiams patirti. Aptiktas kasinėjant Žemutinę pilį, datuojamas ankstyvuoju Paleolitu. Iš esmės tai niekas jau nebeatsimena, kad YZY DZYM - sovietų išmislas, skirtas pavergotms tautoms engti. Anuomet visokios Moterys galvojo, kad jos visos yra gražios, o kai pamatė kažkokių vakarietiškų žurnalų su visokiomis manekenėmis, tai nutarė, kad negražios. Tada okupantų valdžia nutarė jas apgauti ir išrado YZY DZYM, kad tos sukiotųsi ir glavotų, kad taip gražėja, o iš tiesų tai ten nieko panašaus, nes porletariatui reikėjo drūtų ir ištvermingų moterų, kad būtų kaip koks kovos draugas vyrui - ne kitaip!


Pipedija rekomenduoja YZY DZYM, kad kaip ir Arvydas Stonys ižbandė Pipediškąjį Seagway, taip ir šiuolaikinės Moterys gali džiaugtis Lengvuoju Džimu!