Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Windows 8

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Windows 8.1)
Jump to navigation Jump to search
 Trink.png  Šita sistema turi daug nereikalingo šlamsto įdiegta į operacinė sistema.
Gerai kad yra dalykai kurie leidžia ištrinti tą šlamštą.
 Cilit bang.jpg  Pipedija perspėja, kad Windows 8 - tėra bulvarinė reklama!
Pirk Windows 8 šiandien! Pigesnių Windows 8 nerasi! Skambink nr. 112 ir gausi Windows 8 nemokamai!
O ar perkelti šį straipsnį į "Lietuvos Ryto" reklamos skiltį diskutuokite aptarime.
Čia aprašoma kokia nors OS
Windows 8
Windows8.png
OS grupė
Windows
Gamintojas
Microsoft
Išleidimo data
2012 spalio 26
Nebepalaikoma nuo
2016 sausio 12
Ankstesnė OS
Vėlesnė OS
Windows 8.1/Windows 10


Daugelį gali nustebinti faktas, kad realiai Windows 8 buvo tiktai Windows 6.2, ką galima atrasti, pasileidus originalią, paties Microsoft su Windows tiekiamą programėlę "Winver" (ji yra kiekvienoje Windows sistemoje)

Windows 8 nostalgijos pagimdyta OS, naujausia Windows, atsiliekanti tik nuo Windows 10, bet užtai grąžinanti vartotojui visas geriausias ir taip ir neišmoktas naudoti Windows 1 galimybes: viskas kažkokiom plytelėm ir nėra langų, o ir bendrai kažkaip ne kaip kompiuteris.

Kai kurie Windows 8 naudotojai džiaugiasi, nes visas telefono ekranas praranda įprastas galimybes tampyti visokias ikonytes ir elgtis su daiktais, kaip įprasta Android ar panašiose sistemose, užtat vietoje ekrano gaunasi tiesiog kažkokie mygtukai, tik kad plytelėmis atvaizduoti ir virtualūs - netikri.

Džiuginančios ypatybės dar labiau malonumą teikia įprastų kompiuterių vartotojams: jie neranda nei mygtuko "Start", nei įprasto programų sąrašiuko (paspaudus Startą), nei kokių nors galimybių naudotis įprastomis programomis, nes šiąsias norint paleisti, reikia žinoti kažkokias magines mygtukų kombinacijas ar ilgai naršyti po tuos langelius-plyteles, pakolei kažką kažkur surasi - o ir tai dar nežinia, ar sėkmingai.

Džiuginanti nauja Operacinė sistema pakelia kompiuterius ir IT specialistus į visiškai naują lygmenį, todėl ir Pipedija šią sistemą visiems rekomenduoja, kaip labiausiai atitinkančią pačią trenkčiausią pipedantų fantaziją.

Upd.: 2016.01.12 Maikrosovtas nutraukė palaikymą Wimdozėi 8.

Upd. 2 2023.01.14 Maikrosovtas nutraukė palaikymą ir Wimdozėi 8.1.

Windows 8.1

Windows 8.1 beveik nesiskiria nuo Win 8. Į šią versiją įdėtas "Start" mygtukas, ir apačioje matomas mygtukas, pavaizduotas kaip rodyklė žemyn. Šis mygtukas įjungia visų programų režimą ir matomas tik įjungus "Start" režimą. Regis, programų sąrašiukas bus sugrąžintas tik Win 10.