Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Vytautas Kandrotas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Banai.jpg

Visas buvęs turinys ištrintas, nes jį parašė kažkoks malalietkė, kuriam ta proga įdėjom gražų baną.

Tai paskui ir šitą straipsnį išvis suvisam ištrinsim, o kol kas paliekam tiktai tam, kad matytųsi, kad dibilas, atėjęs į Pipediją tam, kad parašinėtų apie pažįstamus žmones, niekad nelieka nenubaustas.

Vytautai Kandrotai, linkime tamstai sėkmės, matosi, kad tamsta puikiai keliate silpnapročių pyktį.


Kažkokio šį straipsnį rašiusio mažvaikio paistalai, jo parašyti, prieš antrą kartą uždedant baną

Pažiūrėkit ką man parašė tie malalietkos. Manot, jog aš mažvaikis? Nemaniau, kad pasaulyje yra tokių kvailų žmonių. Gėdykitės, pažiūrėkit ką rašote patys, t. y. visokias nesamones. Tai kodėl tuomet aš negaliu to rašyti? Nesuprantu šitos svetainės, kvailiai paskutiniai. Beje, čia jums baisiai smalsu kiek gi man yra metų. Man 13, gimiau 1997 m. lapkričio 10 dieną. Patenkinti? Jeigu ne tai eikit už kampo pasmaukyti. P.S., tas Kandrotas nėra toks jau ir blogas ir aš parašiau straipsnį pastumėtas draugų.

Pasirašo ponas, kuris gali pasakyti, jog Pipeija yra tik šūdo gabalas, o ne svetainė.


Galutinis sprendimas dėl bano

Mielas vaike, aš tave jau blokavau už šitą straipsnį, tai ir dar kartą užblokuosiu. Nes tu esi mažvaikis, nepagarbiai kalbantis su pagyvenusia moterimi. Mano abu vaikai jau vyresni už tave ir šitaip nekalba, o jei išdrįsta balsą pakelt, nuo rykštės subinė būna raudona. Kadangi Pipedija neskirta vaikams, blokavimą įjungiu visam laikui. Kad informacija apie Pipedijos tvarką būtų akivaizdesnė, įdedu ją čia vizualioje formoje, paveiksliuku.
Upd: banas uždėtas visam laikui