Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Vizualizacijos

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Viršuje - graži vizualizacija, kaip viskas bus gražu, dvasinga ir taip toliau, kurta tada, kai visokie projektai buvo pristatinėjami publikai. Apačioje - realybė - nukirstas Ceikinių ąžuolas, kuris NT vystytojams tiesiog nebuvo reikalingas.

Vizualizacijos - tai tokie feikai, kurie skirti pavaizduoti kam nors, ko išties nėra ir niekada nebus. Dažniausiai visokios vizualizacijos naudojamos, kai kokie nors NT vystytojai nori pramušti eilinį projektą, kuriuo būtų užstatyti bendro naudojimo plotai, koks nors parkas paverstas į gyvenamųjų namų kiemus ir visur įdiegta totalinė tvorizacija, trinkelizacija ir betonizacija.

Kadangi vizualizacijų kūrimas beveik nieko nekainuoja, o į jas galima prikišti begalines begales bet kokių fantazijų, tai šių vizualizacijų ir prikuriama belenkiek. O kadangi tos vizualizacijos padeda visus apdurninti, pavaizduojant, kaip gražiai viskas atrodys, tai visi tuo patiki ir eilinis bulšito projektas puikiai įgyvendinamas. Dėl šių priežasčių vizualizacijas labai mėgsta įvairūs NT vystytojai, kurie šiais laikais už šiąsias moka labai nemenkus pinigus. Kai kada vizualizacijų kūryba netgi sudaro kokius 3/4 viso NT projektavimo savikainos.

Prikurtos vizualizacijos paskui intensyviai rodomos visokioje žiniasklaidoje, aiškinant, kaip eilinis koks nors kartonkiemis ar dar koksai nors žemarūšis stiklainis puikiai atrodys ir visaip harmoningai įsipaišys į kokią papuola aplinką.

Dažniausios vizualizacijų estetinės savybės - daugybė juose pavaizduotų augalų, visada tai būna vasra, kai viskas gražu, beveik visada - dieną, kai puikus apšvietimas. Jei ne dieną - tai apšvietimo spalvos sukuria įspūdį, kad vizualizacijoje vyksta kažkoksai erotinis vakarėlis. Vizualizacijose visad būna labai daug vietos pėstiesiems, pvz., šaligatviai pavaizduojami lyg ištisos žolėm ir gėlėm apsodintos alėjos, netgi kai reale du pėstieji ant šaligatvio negalėtų prasilenkti, ant kiek jis siauras. Tose vietose, kur būna betoninės mašinų stovėjimo aikštelės, vizualizacijose žaidžia vaikai ir skraido drugeliai, ir taip toliau, ir taip toliau.

Jau paskui, pastačius statinius, visi nustemba, pamatę, kad vietos neliko, atsirado kažkokios klaikios tvoros, jokia žaluma išvis niekur nepasirodė, visos erdvės, kurios buvo rodomos kaip bendros, visuomeninės - liko aptvertos ir niekam iš aplinkui neprieinamos, ir išvis viskas atrodo beviltiškai, kaip eilinis naujas getas, kuriame po poros dešimtmečių veisis vien tiktai visokie chuliganai.

Žodžiu, jei kur nors pamatysite pateikiamas vizualizacijas - tai išsyk paklauskite savęs, o kodėl jums kažkas taip nori pisti protą, rodydamas feikinius paveiksliukus?