Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Vileniškis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Vileniškis - policininkas, tikra asmenybė, nes pakliuvo į folklorą, o tuo pačiu - ir į Pipediją. Nors pavardė ir žinoma, bet vardas nežinomas, taip kad čia tik pavarde ir užrašytas.

Kartais manoma, kad išties Vileniškio pavardė iškraipyta, nes tai besąs Wilenskis iš Nemenčinės(Nemenczyzna). Išgarsėjo, kai paėmė baudą iš kažkokių žurnalistų, o jau kitą dieną tapo visų anekdotų apie policininkus herojumi. Mat kažkas iš tokių žurnalistų pasiskundė kažkam iš humoristų, o tas kažkas iš humoristų visuose anekdotuose apie policininkus įrašė Vileniškio pavardę. Taigis, policininkai ir kiti veikėjai, žinokit, kad žiniasklaidos kerštas kartais būna siaubingas!

Tai kartą kažkas bandė paskaičiavimus padaryt, tai suskaičiavo bent kelis šimtus anekdotų, katruose figūravo šitas policininkas Vileniškis. Be ne kiekvienas anekdotus spausdinantis leidinys šiųjų yra paskelbęs. Taip kad jau savo garsumu policininkas Vileniškis gali netgi lygintis su garsiuoju Kindziuliu, tiktais aišku, kontekstas visai kitoks...