Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Tauras

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Tipiškas televizorius "Tauras" neatrodė gražiai, nors buvo vėliau ir naujesnių modelių. Bet ir tie nebuvo labai gražūs. Užtat lietuviški tai buvo televizoriai, bet tas neguodė, kai sugesdavo.

Tauras - tokie buvo televizoriai, kai Lietuva buvo sovietų okupuota. Tai gaminami buvo Šiauliuose, o kai kurie sakydavo, kad gal ir prasti, bet visgi truputį kokybiškesni, nei panašūs televizoriai, kurie būdavo kur nors kitur gaminami.

Televizoriai "Tauras" buvo geri tuo, kad vėlesni modeliai buvo spalvoti, nors spalvos būdavo ir prastos. Užtat ekranas būdavo nemažas, pagal to laiko sovietinį supratimą - netgi pats didžiausias (nes niekas nebuvo matę vakarietiškų telikų, tai neturėjo su kuo palyginti). Bet pagal paplitusias nuomones, tai kokybe "Tauras" televizoriai kažkaip smarkiai nusileisdavo televizoriams Šilelis, o paskui ir televizoriams Banga, tai kai jau SSRS byrėjo, tai gana greitai ir šitų telikų nebeliko.

Bendrai tai nebuvo geri televizoriai. Dideli buvo, kainavo brangiai, virš 700 rublių, o gesdavo dažnai ir rodydavo prastai.


Dar žr.

Yra dar keli taurai, kuriuos žino Pipedija: