ManoBitaiBuvoDu
Naujas puslapis: '''Besąmonė''' - tai giliausias psichikos sluoksnis pagal Sigmund Freud, kuris kadaise savo ankstyvoje teorijoje psichiką išskirstė į tokias tris dalis, kaip sąmonė, pasąmonė ir besąmonė. Ankstyvoje teorijoje toji besąmonė turėjo reikšti tą nervų sistemos veiklos dalį, kuri tiesiog fiziologinė, refleksų lygio - pvz., kaip kvėpavimas, maisto rijimas, kosulys, žarnyno peristaltika, širdies plakimas ar kitos reakcijos, kurios lyg ir irgi su...