Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Socialinė reklama

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Čia ne koks jums fotošopas, o niūri Afrikos realybė, nes valdžiažmogiai tenai tokią socialinę reklamą užsakinėja

Socialinė reklama - tai jau tokia, kur už ją moka visokie valdžiažmogiai, kurie patys tą reklamą ir kuria. Pasižymi šis reklamos žanras išskirtiniu bukumu, labiausiai nuvalkiotais štampais ir beprasmiškumu, persimaišiusiu su nomenklatūrininkų kliedesiais. Netgi nesidomint tokios reklamos tikslu, jau iš jos beprasmiškumo visad galima nustatyti, kas ją kūrė.

Štai pavyzdžiui tokių pavyzdžių galima kartais pamatyti ant įvairių reklaminių kūrinių, išrastų valdininkų galvose, o tiksliau - begalvėse:

  • Narkomanijai - NE!
  • AIDS - NE!
  • Sustabdykime poliarinių ledynų tirpimą!
  • Iš automobilių išmetama tiek pat šiukšlių, kiek ir CO2
  • Kaune irgi galima gyventi

Ir taip toliau...

Savo reklamiškai nomenklatūriniu baisumu mus nuolat džiugina ir Lietuvos paštas, kuris išleidžia šedevrus gražiu stiliumi, paveldėtu iš sovietmečio

Dar savo idiotizmu neretai prie socialinės reklamos artėja ir didžiųjų kompanijų korporatyvinė reklama, kuri irgi pakankamai idiotiška, kad iš jos paskui galima tyčiotis, jei dar nevimdo nuo bukumo. Štai kad ir Nokia ant kažkokių reklamų skelbiasi: "Liesk mane, patirk SWEP™" ar kažkaip panašiai. Tai čia jau irgi korporatyvinėse makaulėse matomai guli dvasingumo plytų, asfalto ir betono luitų nuolaužos vietoje fantazijos ir polėkio.

Čia dar galim užtikrinti jus, kad tautybės ir rasės bukumas neturi, taip kad ir šitokios reklamos visame pasaulyje pasitaiko. Tai todėl vertelgos su savo reklaminiu išradingumu paskui labai stebina, o pasižiūrėjus į valdiškas socialines reklamas netgi labiausiai nuvalkiotas spamas su pasiūlymais pasididinti pimpalą ir papus ima atrodyti patraukliai, protingai ir įkvepiančiai.