Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


The Sims

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Simsai)
Jump to navigation Jump to search

The Simsžaidimų serija, kurioje turi auginti simuliacinius žmogėnūs (simsus). Kai kuriems gali būt panaši į Tamagochi, bet ten grafika geresnė. Šių bene neįdomių geimų serija buvo sukūrta Maxis (čiūvelių, kurie taip pat sukūrė Sporę bei SimCity).

Eiliniai The Sims žaidimai - visada yra apie tai, kad augini žmones, kuriuos turi visaip kankinti - versti vaikščioti į darbą, dirbti, kažkaip bendrauti, kažką ten vaizduoti, mokytis, paskui vėl vaikščiot į darbą ir taip toliau. Vargšai žmogeliai kankinasi, bet galų gale numiršta.


Sims žaidimai ir versijos

Iš viso yra išleista keturi numeruoti simsų žaidimai. Be jų, yra dar keli Dievu pamiršti žaidimėliai, daugelis kurių buvo sukūrti konsolėms (pvz. The Urbz)

The Sims 1

Pirmieji simsai buvo išleisti 2001-aisiais, nors pagal grafiką atrodo, lyg buvo išleisti dar 70-taisiais ir žaidžias maždaug taip pat.

The Sims 2

Antrieji buvo išleisti 2004-ais. Grafika jau ne taip gavnoja, jeigu aišku nežiūrėti į tai, kad tais pačiais metais buvo išleista antra "Pusė gyvenimo" dalis.

The Sims 3

Tretieji atrodo trūputi geriau, nei antri, bet žaidžias vis taip pat. Išleista 2009-tais metais.

The Sims 4

Naujausioji dalis, išleista 2014-tais. Žaidiakas toks, sako, madingas esa, bet daugelis sako, kad nesąmonė kažkokia ir neįdomu žaist.