Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Santykių kliedesiai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Santykių kliedesiai, neretai nelabai teisingai vadinami kaip santykio kliedesiai - čia kai pacientas kliedi, jog kažkokie aplinkiniai kažkaip prieš jį nusiteikę, kažko nori, bando jį paveikti ar šiaip turi kažkokią nuomonę ir taip toliau. Bendrai imant, santykių kliedesiai yra vienas iš klasikinių paranojinių kliedesių variantų.

Bet kuriuo atveju paciento santykiai su aplinkiniais pradeda irti, nes pacientas prisigalvoja visokių nesąmonių apie tai, kaip kiti apie jį galvoja, kodėl tai nekenčia, bjaurisi ir kažką galimai netgi rezga. Ir kai prisigalvoja, tai pacientas tampa įtariu ir visaip ima kliedėti.

Neretai santykių kliedesiai atsiranda po to, kai pas pacientą išsivysto ir ilgėlesnį laiką užtrunka minčių skambėjimas. Tada būna, kad pacientas prisigalvoja, jog jei jau jo galvoje mintys skamba taip aiškiai, tai ir aplinkiniai jas girdi, o jei jau girdi - tai viską žino. O jei jau viską žino, tai ir nuomonę susidaro, ir santykiai pašlyja. Taigi tokiu atveju visi santykių kliedesiai eina su telepatijos kliedesiais.

Neretai santykių kliedesiai būna ne vieni - dažnai kartu su jais ateina ir reikšmės kliedesiai, tai tada dar ir visi dalykai tampa įrodymais to, kad tie aplinkiniai kažkaip kažką blogo galvoja. Sunkesniais atvejais paciento santykių kliedesiai išauga ir į prastesnius atvejus, pvz., gali atsirasti ir nuodijimo kliedesiai ar dar kažkas sunkesnio.

Viena iš specifinių santykių kliedesių rūšių - pavydo kliedesiai, kurie labai pradžiugina kai kuriuos aplinkinius žmones. O kita rūšis - tai meilės kliedesiai, kurie kartais pradžiugina kokius nors žmones, kurie iki tol paciento nei akyse nebuvo matę.