Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Privati nuosavybė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Privati nuosavybė - gi toks turtas, katras priklauso asmeniui ar kokiai įmonei, tai yra ne valstybei argi savivaldybei. Tokio turto savininkas gi su juo gali daryti veik ką nori, nebent tai draudžia kokie nors įstatymai, o kitas į jį gali nebent pasižiūrėti ir seilę pavarvinti. Ar šiaip pavydėti.

Gi privačios nuosavybės žmonėms iš esmės nereikia - dėl jos gi žudoma ir pešamasi. Štai socalizmo laikotarpiu laikyta, kad kai kokias privačios nuosavybės formas tenka laikinai išlaikyti, pavyzdžiui, teko naudoti pinigus. Nors buvo stengtasi visaip šios nuodėmės išvengti - žemė savanoriškai buvo atiduota kalchozams, didmiesčiuose retas kuris turėjo nuosavą būstą - gi valstybė duoda tau kur gyventi - bendrabutį, o atstovėjus 20 metų eilėje galėjai tikėtis ir komunalkės.

O vat kai ateis komunizmas tai visa privačios nuosavybės forma bus panaikinta, na nebent tik toks turtas kaip drabužiai ar dantų šepetukas, nes jos iš esmės nereikės - visi turės kur gyventi, maistas bus nemokamas, o nuėjus į parduotuvę tiesiog pasiimsi ko tau reikia.