Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Naujoji chronologija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Prašome nenaudoti šio šablono, o jei matote panaudotą - pašalinti, nes Mediawiki jo jau nebepalaiko!
Naujoji chronologija pagal Pipediją: lietuviai buvo užkariavę Japoniją, nes japonų kalba akivaizdžiai panašesnė į lietuvių negu į kinų ar tai korėjiečių, o kadangi lietuvių kalba senesnė, todėl ir ne japonai lietuvius, o lietuviai japonus

Naujoji chronologija - alternatyvi istorijos teorija, paprastai prisikiriama ar tai ten pseudomokslui arba ten kokiam kitam pipediškam mokslui. Sukurta anokio matematiko (!) Antoškės Anatolijaus Fomenkos beigi jo bendražygio Glebo Nosovskio (abu, aišku, rusai, kitaip nebūtų konspiracijos teorija).

Jie, pasak pačių savęs, įrodė, kad ten Jėzus gimė ne ten prieš 2011 metų, o per pus anksčiau - 1053 m., žiūrint pagal senąją chronologiją, ir gimė ne bet kurgi, o Stambule, ir kad Romos imperijos visiškai nebuvo, kas mat, nepatiko europiečiams, dėl ko šita teorija buvo išspirta per bortą visur kitur. Įdomiausia, kad, pasak jų mongolai, totoriai, čiurkos ar tai ten kinai visai neužkariavo Rusijos, nes pasakgi, rusai netapo siauraakiais, todėlgi Rusija ir Mongolija buvo viena imperija, nors, pasak Pipedijos, mongolai buvo/yra gėjai, tai apie apvaisinimus nėra nei kalbos.

Fomenka sako, kad senovės istorija ir viduramžiai - tas pats, ir tai įrodė su kompu, ir gavosi, kad neliko štukės metų senovės istorijos, kas be abejo, supykdė žydomasonus, o, mūsų žiniomis masonai, padedami iliuminatų, valdo visą pasaulį.

Dėl teorijos teisingumo tai jau ne mūsų klauskit...