Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Mindaugas Sidaravičius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Dvasingas, pasitikėjimą keliantis visuomenės veikėjas visame gražume

Spalvinga Vilniaus asmenybė, pagarsėjusi savo politinėmis pažiūromis, įdomiais hobiais beigi išsiskiriančia apranga. Mieste sutinkamas retai, mat didžiąją laiko dalį praleidžia veipindamas iqosą ir galimai užsiimdamas masturbacija bežiūrėdamas kiniškus multikus. Tačiau iš savo prirūkytos chruščiovkės išlenda per kontraversiškus renginius - valstybines šventes, kurių metu abejotinos reputacijos grupuotės žygiuoja kaip tai primindamos šimašoidams visokiems, kad jų kantrybė turi ribas...

Jaunystė

Būdamas paauglys, Mindaugas buvo pasimetęs irba nelaimingas. Dimitravo pogrindyje anais laikais, kai Pipedija buvo jauna, alų midų gėrė ir per barzdą varvėjo, sklandė gandai, kad laiku nepažiūrėjęs Trainspotting, prijunko prie narkotinių medžiagų, po to sekė ir aktyvūs seksualiniai santykiai su tos pačios lyties asmenimis... Tačiau Mindaugas šviesą tunelio gale pamatė atradęs Lietuvių Tautinio Jaunimo Sąjungą, dvasingų jaunuolių klubą. Vienok ten išmoko disciplinos ir meilės mūsų brangiai liaudžiai, greitai kilo karjeros laiptais, netrukus tapo Juliaus Pankos adjutantu. Visuomenėje pagarsėjo geranoriškomis kraujo davimo akcijomis, per grindinį trankiai kaukšinčiais kerzais, neskalbtais baltais marškiniais bei buitiniu alkoholizmu, noriai jo paties dokumentuojamu feisbuke.

Štai taip šmaikščiai bežaisdami beer pongą laiką leidžia mūsų tautos ateitis, išlikimo garantas

Tolesnė veikla

Nežinome, koks ten biesas pasimaišė anų dvasingų jaunuolių gretose, bet susipykus žymiems ir visuomenėje įtakingiems LTJS lyderiams, Tomui Skorupskiui ir Juliui Pankai, visai žmonijai apgailestaujant, organizacija žlugo, tataigi Mindaugas vėl liko prie suskilusios geldos...