Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Mielasai, kodėl vandalizuojate Pipediją?

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Mielasai, kodėl vandalizuojate Pipediją? - toks klausimas kartais užduodamas visokiems durneliams, katrie atėję į Pipediją, čionais elgiasi, kaipo analinio komplekso kamuojami mažvaikiai ar vandalai.

Tai vat būna, kad ateina kokie nors ir trina straipsnius visokius, pasakas ir taip toliau. Nes gal malonumą jaučia tokį matomai. Arba kiti būna ima ir prirašo kažkokių keiksmažodžių, nes jiems taip gražiau. Tai argi taip galima daryt?

Arba dar būna, kad kas nors gal ir nesutinka su kokiais nors kliedesiais čia parašytais, ar šiaip dar kažkuo, tai vietoj to pavyzdžiui, kad čia pat parašyt paneigimą ir informaciją papildyt ar kitą versiją apie ką nors pridėti ar panašiai, tai ima ir ištrina viską apie ką nors. Tai gi natūralu, kad iškart kas nors ir atstato paskui, nes gi čia gandų, kliedesių ir tautosakos kaupimo internetas toks, taigi kaip tuos visus dalykus sukaupsi, jei trinsi tiktai?

Tai žinoma, kad ir klausimas tokiems trynėjams iškeliamas apie tai, kodėl anieji vandalizuoja kažką. Tai neretai po šito klausimo seka dar ir kitas, visai jau nebūtinas, katrą kas nors užduoda jau nebent iš gerumo - Mielasai, o kiek jums metukų?

O šiaip neretai jau po pirmojo būna dedamas banas, nes ką čia gilintis...