Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Menamoji realybė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Menamoji visata)
Jump to navigation Jump to search
Kur riba tarp virtualios realybės ir tikros realybės? Ar mes esame dirbtiniai modeliai, emuliuojami kompiuteryje, ar tik haliucinuojame? Ar galime nustatyti, kur riba tarp sapno ir tikrovės?

Menamoji realybė arba Menamoji visata - stebėtojo Visata, viena iš daugelio paralelinių visatų. Dar taip vadinama "einamoji visata" arba "einamoji realybė", nes yra einamuoju momentu su einamuoju stebėtoju. Kitaip tariant, ta, kur stebėtojas yra čia ir dabar.

Stebėtojas, esantis vienoje iš visatų, negali stebėti paralelinių visatų tiesiogiai, nes jos tiesiogiai nesusisiekia. Tačiau visada gali pastebėti artefaktus - tam tikrus neatitikimus, požymius, rodančius, kad jo esama visata yra kažkaip neatitinkanti kitų stebėtojų matomų reiškinių. Paprastai tai pasireiškia nesuprantamomis informacijomis, keistais įvykiais ir kai kurių pašnekovų nesąmoningomis nuomonėmis. Visi šie įvykiai yra susiję su informacine projekcija tarp paralelinių visatų, todėl vienoje visatoje esanti informacija, pakliuvusi į kitą visatą atrodo, kaip akivaizdžiai neteisinga, nors ir susijusi per metavisatos sukeltus ryšius.

Menamoji realybė nepaneigia, bet ir neįrodo kitų paralelinių visatų neegzistavimo, tačiau akivaizdžiai demonstruoja tų sąveikų efektus visos Hipervisatos rėmuose.


Dar žr.