Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Marytė iš Vilkaviškio rajono

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Marytė iš Vilkaviškio rajono

Gimė 1917 metais lapkričio 7 dieną. Turi žentą Edmą ir dukrą Rasytę beigi daug daug anūkų. Tai garbinga Suvalkijos krašto pramonininkė, varanti samanę, auginanti paršus (ir kiaules, kuilius, meitėlius, bekonus) beigi karves ir šūdmuses.

Iš nevilties, kad išleido savo dukrą Rasytę sodybon didelėn, ji ėmė kurti eiles ir tapo mūsų šalies nacionaline poezijos laureate, tikra Nacionalinė vertybė, garbinga literatūros klasikė, savo kūrybinio įkvėpimo dėka pralenkė Salomėją Nėrį ir Maironį beigi Antaną Baranauską, katro Anykščių šilelyje trūko naminukės aromato. Ko nepadarė Anykščiai, tą patobulino Vilkaviškio rajonas.

Nors jūs jau ne kartą girdėjote šios įžymios poetės nepakartojamas eiles, tačiau jų norisi klausytis dar ir dar, nes klasika niekada nesensta. Taigis spauskite ant nuorodos ir išgirsite patį garsiausią šios poetės kūrinį "Likimas pagrobė jaunystę".

Klasikos kūriniai ne tik kad nesensta - jie gi tampa dainomis, katras dainuoja liaudis iš kartos į kartą.