Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Microsoft Office

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš MS Office)
Jump to navigation Jump to search

Microsoft Office arba MS Office - vienas iš seniausių ofiso programų paketų, kokie yra, ir kartu pasaulyje populiariausias, ir, reikia pripažinti, kad geriausias.

Šiais laikais Microsoft Office labai smarkiai keičiamas į Office 365, kuris beveik ničniekuo nėra geresnis, tačiau daugybe savo savybių žymiai blogesnis. Bet ir šitas yra geresnis už kitas alternatyvas. Niekur nuo to Microsoft čia nepabėgsi.

Aišku, čia jei atsiras koks nors Linux fanas, tai būtinai pradės klykti ir norės taisyti šitą straipsnį, aiškindamas, kad yra daug visokių kitų, geresnių ir taip toliau programų paketų, bet deja, aiškink neaiškinęs, bet Microsoft Office, kaip tapo geriausiu, taip ir išliko.

Įvairiu metu į Microsoft Office įeidavo gana skirtingas rinkinys programų:

Skirtingu metu į MS Office būdavo įtraukiamos ir kitos skirtingos programos. Visgi ilgainiui Microsoft pasuko ta linkme, kad viską kišti į debesiją, todėl po truputį ėmė šitą paketą naikinti, o galų gale jį ir pašalino, vietoje to pasiūlydama Office 365.

Dar žr.

Yra kažkiek alternatyvų Microsoft Office paketui, tačiau visos jos yra prastesnės:

Yra gal ir kitų visokių, tačiau neapsigaukite dideliu kiekiu tų alternatyvų - jų daug ir jos visos blogos. Na, ar geriausiu atveju, labai pusėtinos ir pilnai MS Office neatstojančios. O jei kažkur ir atstojančios - tai nepatogiai ir prastai, o jei ir geriau - tai su trūkumais, o dar kitais atvejais tos alternatyvos jau seniai numirusios ir nebeegzistuoja.