Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Lapė Alisa

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Ho ho - buvo visai patraukli kūrva! Pagal anų laikų madą jinai dabindavosi apgamu ant skruosto, nes taip labiau diedus gundydavo.

Lapė Alisa - savu laiku pagarsėjusi kūrva, katra veikdavo kartu su Katinu Bazilijumi, prisidėdavo prie neįgalių, kaip taisyklė kūno formos sutrikimų turinčių, berniukų tvirkinimo ir seksualinio prievartavimo, bei iš jų monetų bei raktelių atiminėjimo. Dėl to, kad buvo labai gudri ir lengvai išsisukdavo nuo teisėsaugos bei nesunkiai apipisdavo savo sugyventinį Katiną Bazilijų, gavo labai gudraus gyvūno - lapės - pravardę. Jos portretu ir tikrais gyvenimo faktais remdamasis žymusis Kornejus Čiukovskis sukūrė legendinio nepakartojamu originalumu atsiduodančios pjesės Buratinas heroję.