Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kazys Starkevičius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
"Sveiki atvykę į mano tinklaraštį, aš esu Kazys Starkevičius", - pijarinu tekstu sveikinasi su gykais kiaulių ministras
Pipedija negali likti nuošaly Bloginimo iniciatyvoms, ypač, kai tinklaraštininkauja koks ministras Kazys Starkevičius, įžūliai pasigriebęs irgi pasisavinęs vieną lietuviškiausių ir tiesmukiausių domenų - kazys.lt!
Antravertus, žmonės dar kalba, kad jis besąs paprasčiausias griobanas konservas.


Mailius

Ir kas dažnai - ypač kaimo žmogui - į galvą šauna, išgirdus žodžių junginį Kazys Starkevičius? Ogi dažnai - Mailius (мелоч)! Tam neigiamą kontekstą užvilko organizuoto nusikalstamo susivienijimo veikla, užvaldant ES paramos lėšas, neva, žuveliokams veisti. Plačiai nuskambėjusi Mailiaus byla, kurioje kaltinamas ministras išvengė kalėjimo, užtraukė metaforą, kad ne tik mailius, bet ir lydekos su akulom pro teisėtvarkos tinklus laisvai tebekursuoja...

Gal kas papildytų šią medžiagą kokiais Kazio Starkevičiaus nuopelnais? Nes taip ir neaišku, už ką kai kurie žmonės myli Kazį Starkevičių...