Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Juozas Šilanskas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Juozas Šilanskas - konservatorius, pakliuvo čionais dėl garsiojo Merkinės Kupolo, apie katrą pareiškė maždaug, kad ir bažnyčioms reikia leidimų, tai pasirašė raštą, kad nugriaut nuostabų statinį ir viskas[1].

Tai čia taip suprast dabar galim, kad kai bažnyčia kokia statyta be leidimų, tai ją reikia nugriaut, nes gi dauguma bažnyčių Lietuvoje juk pastatytos buvo be leidimų, o dabar vat jau ir gaunasi, kad pastatė žmonės stebuklingą piramidę ligoniams sveikdinti už dyką, tai štai Juozas Šilanskas ir pasirašė raštą, kad nugriaut reikia, nors statinys - stiklinis kupolas, architektūriškai yra išskirtinis ne tik visoje Lietuvoje, bet ir per pasaulį panašių labai nedaug tesama. O čia vat - pagal Juozą Šilanską, reikia nugriaut. Tai gal ir visas bažnyčias reikia nugriaut?

Tai vat buvo Juozas Šilanskas Alytaus apskrities viršininko pavaduotojas, tai vat linkime, kad daugiau panašiai visokie pavaduotojai nesielgtų, o ieškotų būdų, kaip padėti žmonėms ir išsaugoti išskirtinę architektūrą bei nuostabius statinius, kuriuos pastato, o kovotų labiau prieš tuos, kas sau ežerus apsitveria arba kelius užtveria miškuose ir taip toliau, o ne taip kaip dabar, kur vieniems vienaip gaunasi, o kitiems kitaip gaunasi.

O dar nesenai buvo kita istorijėlė, kai Juozas Šilanskas ir jo viršininkas Algimantas Bražionis pasirodė, kad važinėjasi tarnybinėmis mašinomis kažkaip nelabai gal teisėtai ar kaip ten[2]...


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.