Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Julius Janonis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Julius Janonis - bybis vilnonis! Tą visi atmintinai išmokę, kas tik sovietmečiu mokyklą lankė, nes taip visi sakydavo!

Julius Janonis buvo kažkoksai esą poetas, nors ką jis rašė - nelabai kas ir beprisimena, tik atmena, jog buvo anasai kažkur senais caro laikais Sankt Peterburgo komunistu. Gimęs 1896, kažkaip prasimušė į Šiaulių berniukų gimnaziją, kur apie 1913 metus susidėjo su marksistais, o paskui, kai prasidėjo I Pasaulinis karas, tai evakuavosi į Rusiją, kažkur į Voronežą, o paskui ir į Sankt Peterburgą, kur greitai tiek prisidirbo, kad sėdo į kalėjimą. Nors sovietinė propaganda sakė, jog už politiką, kaip tai yra čia mums abejonių, kad gal visgi už apsivogimus. Nors garantuoti ir negalime, nes nežinome tiesos.

Žodžiu, atsėdėjęs kalėjime, Julius Janonis ištrūko į laisvę, nes Rusijoje vyko revoliucija, tai per ją ir kriminalinius, ir politinius laisvėn iš kalėjimų paleido, nes taip jau Leninas buvo pasakęs - liumpenproletariatas gi esanti varančioji revoliucijos jėga!

Tai paskui Julius Janonis rašinėjo į laikraštį "Tiesa", o paskui kažkoksai jam užėjo aptemimas, o gal ir prašviesėjimas, tai nusižudė, puldamas po traukiniu, kaip kokia rusiško romano herojė.

Dabarties gi Šiauliai, katrie niekaip neišsivaduoja iš komunizmo nostalgijos, turi Juliaus Janonio gimnaziją, tai matyt kad jiems šitai nelabai tepadeda.