Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


JPRST

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Jprst)
Jump to navigation Jump to search

JPRST - tokia santrumpa, pagal savo prasmę keiksmažodis, atėjusi iš senų laikų, kai dar bumeriai buvo jauni ir drovėjosi pasakyti, pvz., "jobtvaimat". Ir jie netgi drovėjosi pasakyti tą jobtvaimat kaip nors sutrumpintai. Tai ir sakydavo "JPRST".

Beje, santrumpa atsirado dar ir iš to, kad daugelis bumerių buvo tokie tyri ir dori, kad kai išgirsdavo "jobtvajumat", tai nesuprasdavo, tik atsimindavo, kad kažkoks nesuprantamas žodis, prasidedantis J raide, o paskui visai ne pagal abėcėlę einančios kitos kažkokios raidės. Tai taip ir gavosi - J raidė, o tada tęsinys iš abėcėlės - "...PRST". Šitaip ir susidarė visa ta "JPRST" santrumpa.

Savo prasme JPRST reiškia maždaug kažką tarpinio tarp "jibitvaimat" ir "eina šikt", kitaip tariant, yra kultūringesnis, nei rusiški keiksmažodžiai, bet ir piktesnis, nei koks nors žodis "šūdas".

Tiesa, dar vėlesniais laikais, kai jau ėmė rastis dar vėlesnės kartos žmonių, kurie nesuprato, kas ta "jprst". Tai šieji ėmė galvoti, kad "jprst" yra padoriau, nei "šūdas", todėl ėmė platinti šią santrumpą plačiau.

O dar vėlesniais laikais ėmė rastis žmonės, kurie jau visai milenialsai, tai šie išvis nesupranta, ką reiškia tas "jprst" ir kokia jo vartojimo prasmė. Tai kai jiems tokį žodį parašai, tai jie klausia - "o ką tai reiškia?", nes negali iššifruoti ir galvoja, kad gal čia koks nors HTML ar kažkas panašaus.