Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Išteisinimo kliedesiai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Išteisinimo kliedesiai - tokia specifiška kliedesių rūšis, dažniausiai pasitaikanti pas visokius sėdinčius kalėjimuose, kai tie, atsijungę nuo Realo, ima rašinėti visokius skundus ir fantazuoti apie tai, kad yra nekalti ir kad jų kažkas pasigailėjo ir išleis į laisvę.

Paprastai kliedesių turinys būna gana tipiškas, dažniausiai dviejų rūšių: arba kad kažkas padarė pasigailėjo ir nutarė išleisti, arba kad kažkas atrado kokius tai įrodymus ir nutarė persvarstyti sprendimą ir taip pat išleisti.

Paprastai pacientai arba svaigsta, jog kažkokie mistiški įrodymai mistiškai pertvarkys visą bylą ir paaiškės, kad jie buvo nekalti, arba kad jau keliauja į kalėjimą koksai tai sprendimas, dėl kurio juos paleis. Ir vienu, ir kitu atveju sprendimas niekaip neatkeliauja, o tai būna dėl sąmokslo ar šiaip dėl kokių nors uždelsimų.

Bendrai tai dažniausiai išteisinimo kliedesiai nūna ne vieni, o su nekaltumo kliedesiais, kaip šiųjų papildymas, išplečiantis visą kliedesinį siužetą ir pakrikusiai kalinio sąmonei suteikiantis papildomos vilties.