Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Gyvenimo prasmė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 N-18.png 
JŪS NETURIT 18 METŲ
Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams ir globėjams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami perskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti >18 metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti ir išeiti iš šio puslapio, ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Čia reikėtų pavadinti "Galvok kitą norą!"

Čia iš viso unikalus atvejis, kai Pipedijoje ieškoma Gyvenimo prasmės!

Nerealiai! Dar Gūglėj paieškotų - rusiškai arba paklaustų ko nors, kad ir kunigo kokio... Šiaip tai savaime gražu, kad Pipedijoje tikimasi atrasti Gyvenimo prasmę... allways welcone, kai saka...

Taigi, Pipedija, berodz, suteikia Gyvenimo prasmę...


Gyvenimo prasmės apraiškos ir klausimai

Dažnas užduoda klausimą: kokia gyvenimo prasmė ir kur ji yra? Mes autoritetingai atsakome: bybis žino!

Neapsigaukite tik nuo šarlatanų bei visokių aferistų kalbų, nes tie gali papasakoti jums nebūtų dalykų, jūs tuo patikėsite, paskui įstosite į kokią nors sektą, jums ten praplaus smegenis, pavers zombiu, jūs visai nukvankšite ir imsite žudyti žmones, o mažų mažiausiai - prarasite visą savo turtą.

Tai gal tame ir yra prasmė, kad jei prasmės nėra, tai bent jau kokiems aferistams tapti uždarbio šaltiniu?


Dar apie gyvenimo prasmę