Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Fanservisas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear action button cancel.png 
JŪS NETURITE 18 METŲ
Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami paskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti 18 ar daugiau metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti, uždaryti šitą puslapį ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.

Fanservisas, angliškai Fanservice, tai toks anime fanų sugalvotas terminas betgi gali būti pritaikomas ir visoms kitoms meno rūšims. O ypač tai aišku fylmams. Fanservisas būna tada, kuomet kūrėjai prideda visokių scenų į kūrinį, kurių ten nereikia anei dėl siužeto, anei meniniu požiūriu, anei jokiu kitu požiūriu išskyrus norą pigiai pritraukti žiūrovų. Šiuo būdu labiausiai prisitraukia paaugliai žiūrovai. O jei taip ir nesuprantat apie kokias būtent scenas eina kalba tai gal jūs dar nei paauglystės nepasiekę ir todėl minkit iš čia.

Pavyzdžiai

Tai čia gi pavyzdžių tikrai nedėsime bo baisiai jau jų daug. Ne veltui egzistuoja visa biznio filosofija Boobs sell, paremta fanserviso principu. O jūs ką, pervertai, galvojot jau čia rasti sąrašą linkų į dėmesio vertus filmus?