Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Erepublik

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Propagandiniai komiksai linksma ir neatsiejame žaidimo dalis!
 Wikipetan.png  Šis straipsnis yra per rimtas netgi Pipedijai.
Mes įtariame, kad šitą straipsnį parašė rimtasnukis faktopedas arba vikipedas, norintis pasireklamuoti Pipedijoje.
 Cilit bang.jpg  Pipedija perspėja, kad Erepublik - tėra bulvarinė reklama!
Pirk Erepublik šiandien! Pigesnių Erepublik nerasi! Skambink nr. 112 ir gausi Erepublik nemokamai!
O ar perkelti šį straipsnį į "Lietuvos Ryto" reklamos skiltį diskutuokite aptarime.

eRepublik - eilinis žaidimas realybės jausmą praradusiems. Tokiems tik alternatyvios realybės ir guminės bobos tepadeda. Žaidimo principai buki kaip ir priklauso, kad žemesnio intelekto žaidėjai ar šiaip mažvaikiai neišsigąstų. Žemiau išdėstyta tam tikra jų sanglauda..

Žaidimo principas

Erepublik.jpg

Ogi labai paprasta, reikia tik susikurti veikėją. O tada ir prasideda įdomumas. Kas smagiausia kad galite viskuo būti vienu metu, arba paeiliui. Galite net nieko nesikurti, o tik atsidarę žaidimo puslapį dročinti - įdomumas bus praktiškai toks pats, o ir galvos nereikės sukti per daug.

Karai

Čia vyksta daug daug daugiau karų negu realybėje. Karą paskelbti lengva, bet laimėti sunkiau. kadangi šalys yra pasiskirsčiusios į aljansus ir viena kitą gina. Žinoma gintis lengviau negu pulti, tačiau atsitinka taip kad ir okupuoja tavo šalį... Tada galima pradėti rezistencinius mūšius išvaduojant savo teritorijas, bet irgi reikia daug pastangų kad laimėtumėte.

Politika

Štai tokia ėPipedija (tariasi, kaip [jėp-pyp-dėję]) - lietuviška partija iš eRepublik, stokite ir skleiskite pipedizmus beigi beprotybę!

Čia galbūt skaudoka kiekvienam lietuviui tema. Visgi politika neatsiejamas dalykas. eRepublik valdžia susideda iš daug dalių. Nors žaidimo kūrėjai sukūrė tik seimą partijas ir prezidentą kuriuos tai renka kiekvienas šalies pilietis. Yra užfiksuotas ne vienas atvejis kai užsieniečiai gauna pilietybes (jas gali dalinti tik seimo nariai) ir pralenda į valdžia. Tai vadinama PTO (Political TakeOver). Aišku ne su gerais norais jie į tą valdžia įsisuka.

  • Seimas - gali siūlyti prezidento apkaltą, mokesčių pataisas ir dar kažką. Paskui visi seimo nariai ir prezidentas balsuoja kam nors pasiūlius kažką.
  • Prezidentas - Prezidentas gali pasiūlyti taiką, paskelbti karą ir dar šį bei tą. Dar gali ir nušalintas būti... Tokiu atveju į jo vietą stoja kandidatas kuris užėmė antrąją vietą per rinkimus.
  • Partijos - Partijos turi savo prezidentus. Kad kandidatuotum į prezidento ar seimo postą privalai būti kokios tai partijos narys. Tada partijos prezidentas duoda tau arba neduoda leidimo kandidatuoti. Partijos prezidentą renka partiečiai.

Visi rinkimai vyksta kartą per mėnesį. Yra daug įstaigų kurias sukūrė patys žaidėjai, kaip Krašto Apsaugos Ministerija, Naujokų ministerija ir pan.

Žurnalistika

Dar vienas smagus būdas leisti laiką. Rašyti laikraštį, tai gali daryti kiekvienas pilietis ir laikraštį galės matyti visas ePasaulis. Beveik visi laikraščiai yra visiškai propagandiniai.

Verslas

Taip jūs galite atidaryti savo kompaniją. Ir konkuruoti su kitais verslininkais. Būti darbdaviu ir reguliuoti savo darbuotojų algas. O darbuotojai yra ne kas kitas kaip kiti žaidėjai, bet tikriausiai sėkmingai bankrutuosite!

eLietuva

Mūsų gimtinė eLietuva. Pulta tik kartą ir tai lenkų. Visgi sugebėjome atsiginti, tačiau ne jėga, o protu. Buvo gera lenkams pamoka. Nors taika dar nepasirašyta... Lietuva turi vos apie 2500 pastovių žaidėjų. Kai lenkai turi apie 44 tūkstančius pastovių žaidėjų ir galėtų mus nušluoti labai lengvai. Tačiau mes priklausome galingam Phoenix aljansui.

Štai čia gražioji trenerė Lana. Atsakinga už jūsų raumenų auginimą. Nelabai čia gal aišku, kodėl jinai komunistiniu diržu užsirišusi, galimai iškrypėlė, tai tai gal ir smagiau net, nes patvirkusios moteros labais patinka!

Armija

Dabar eLietuva turi savo puikiai veikiančia ir gerai organizuotą armiją. Ne kartą parodėme ko esame verti!

Ekonomika

eLietuva turi tik du regionus kurie duoda kažkokių gėrybių. Tai - Suvalkija, kuri turi grūdų regioną. Dėl kurio lenkai ir puolė, nes tokio gero grūdų regiono neturi. Ir Dainava, kuri turi šiokį tokį mišką.

Politika

Lietuvoje yra ne viena politinė partija. Didžiausios tai - "Sąjūdis", "Lietuvių Nacionalistų Partija", "Lietuvos Laisvės Sąjunga" ir "Geroves Sąjunga" ir žinoma Pipedijos partija! ši partija atsirado kai pilietis Hellsingas iš antro karto sugebėjo perimti nepolitinę "Draugų Kvartalo" partiją.

Prisijunkime prie eLietuvos tapkime galinga valstybe!

Kad eLietuva taptų galinga valstybė reikia daug, daug žaidėjų. Taigi pradėkite nuo savęs užsiregistruokite!. Kadangi žaidimas primosiomis dienomis nėra paprastas. Paskaitykite naujokų gidą. Jei dar iškilo neaiškumų prisijunkite prie žaidėjų bendruomenės, o tai Murza užvaldys eLietuvą!