Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Drakoša

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Drakoša savo pravardę gavo už tai, kad mėgdavo gerai nusitašęs užmigti tiesiai šiukšlių konteineryje. Tiksliau neretai aišku ir šalia, bet ir konteineryje irgi būdavo. Tai vat ir gavo pravardę, nes buvo toksai sovietinis multikas, kur herojus Drakoša miegodavo šiukšlių konteineryje.

Tai aišku, garsėjo pankų tarpe. Tai buvo geras Atsuktuvo draugelis, o ir Varveklis su juo bičiuliaudavosi. Tai pasakodavo dar kartais istoriją, kaip įsitaisė pankišką skiauterę. Sako, pachmielingas išlindo kažkur ir prisėdo ant laiptų kažkokių, o jau taip bloga, taip bloga... O augino tuo metu ilgus plaukus. Ėjo pro šalį kažkokie mentai, sustojo, pažiūrėjo, kažko paklausė, suprato, kad rišlaus atsakymo negaus, tai nuėjo, o po keliolikos minučių grįžo, nešdamiesi plaukų skutimo mašinėlę. Tai vieną galvos šoną ir nuskuto. O tai kitą Drakoša pats nusiskuto, vardan simetrijos.

O dar Drakoša kartais skųsdavosi, kad Atsuktuvas per pachmielą ant baltų arklių kartais užšokdavo, tai tada su kirviu grąsindamas pinigus atimdinėdavo.

O dar su Atsuktuvu buvo sukūrę tokią grupę WC, kur kartu grodavo...