Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Darius Prevelis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Darius Prevelis - taigi kažkoksai Sodros vadas, katras 2002 metais atsistatydino, kai anoks skandalas dėl neskaidrių melejonų kilo.

Tai tada Valstybinė Ligonių Kasa ir Sodra neaiškiais būdais pirko krūvas visokių paslaugų, abidvi po 7 milijonus paklojo kažkokiai neaiškiai firmai, o paskui paaiškėjo, kad už viso to kyšo plaukuotos ausys ir greitai buvo iškapstyta, kad darbus vykdo ta pati seniai pagarsėjus Alna su savo buvusiais ir esamais darbuotojais visokiais. Tai paskui Valentinas Milaknis labai gynėsi ir pasakojo, kad jis nekaltas, tai kažkaip ir išsisuko[1], nors buvo kalbama, kad iš šito sandorio, lyginant su ankstesnėmis paslaugomis, permokėta beveik 5 milijonai.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.