Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Counter-Strike

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

CS (kažkada vadintas Counter-Strike) yra interneto visuomenės mėgstamas kompiuterastinis žaidimas (kompiuterastai sako, kad tai šaudyklė). Didžioji CS žaidėjų dalis - cheateriai (Gaidžiai ane?). Į klausimą skliausteliuose jūs atsakėte ne, nes žaidžiate CS ir esat vienas iš jų. Neskaitykite toliau šio teksto, nes būsit įžeisti.

Apie cheaterius

Paprastasis čyteris (Simplisto cheatus pederastis)

Dauguma cheaterių yra gaidžiai, pydarastai, padėvėti gandonai ir nuosmaukos. Jie rauna kietus bet yra nevykėliai, kurių amžius paprastai neviršija 6 metų. Chyteriai skirstomi į spydus, wallhackus bei kitas nereikšmingas menkystas.

Spydai - amerikietiškos svajonės įsikūnijimas. Laksto, šaudo, šokinėja ir bezda greičiau nei kiti. Jaučiasi nenugalimi, kol neateina adminas ir neužbanina.

Wallhackai - nevykėliai, kurie savo geros reakcijos trūkumą bando reabilituoti matymu per sienas. Wallhacka detektuoti gali tik kitas wallhackas.

Aimbotai - čia išvis tik absoliučiai desperatiški žaidėjai. Aimbotu vadinamas "hakas", kuris automatiškai nutaiko kitus žaidėjus - pavyzdžiui, šauni į sieną ir vistiek nušauni kažką.

Apie ne cheaterius

Jei jūs nečytinat ir lošiat nelegalią versiją, jūs maladec bachūras (jei pas jus tarp kojų ne pagaliukas, o duobutė, CS nežaiskit). Tačiau jei jūs lošiat legalią versiją be čytų (tipo Steam), jūs esat vienas iš daugumos, nes mokėjot pinigus norėdami tik prasipudrinti smegenis.

Gero CS serverio adresą sužinoti visai nesunku


Dar kažkokie nesusiję su CS dalykai

  • Yra gi dar tokios CS dujos, kurios irgi emocijas su jomis susiduriantiems kelia, gal netgi stipresnes, negu visokie geimai...
  • Dargi CS'u anglakalbėse šalyse vadinama informatika (angl. computer science).