Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Bronislovas Zaikauskas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Bronislovas Zaikauskas - vienas iš paskutiniųjų, kur buvo LTSR vadovybėje, nes buvo tenai sekretorius, ale jau kad numirė, tai kaip ir nėra ką rašyti daugiau, nes kai numirė, tai ir gandai visokie praranda prasmę, taip kad čia irgi aprašysim tik istoriniais tikslais nebent.

Vienok Bronislovas Zaikauskas buvo iš sportininkų, tai gal todėl ir atėjo dirbti pas Algirdą Brazauską po to, kai 1988 šis tapo pirmuoju sekretoriumi, nes tasai kažkaip irgi sportininkus mėgo.

Bendrai tai Bronislovas Zaikauskas buvo sovietinis atseit ekonomistas, o išties tai šitai reiškė, kad dirbo plano komitete, o taip pat tapo kažkokiu tenai LTSR nusipelniusiu ekonomistu. Tai tos ekonominės žinios labai jam paskui pravertė, kai nutarė eiti į bankininkystę. Tai pirma tapo Hermio banko marketingo direktoriumi, o paskui tapo Kooperacijos banko vadovu ir valdybos pirmininku. Tai aišku, kad tasai bankas subankrutavo, o paskui buvo byla kažkokia. O paskui paaiškėjo, kad Bronislovas Zaikauskas tiesiog iššvaistė milijonus ir buvo už tai pasodintas į sustiprinto režimo koloniją 5 metams, kur 2 metus atsėdėjo, o paskui kažkodėl buvo paleistas.

Tai paskui dar buvo kažkoksai ten Darbo Partijos ekspertas kažkokiose Seimo komisijose, dėl ko paskui buvo vėl nauji skandalai, nes irgi ten buvo kalbos, kad kažkoksai interesų konfliktas išaiškėjo.

O dar paskui Bronislovas Zaikauskas numirė ir jau tada istorijos nebesitęsė daugiau.