Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Balandis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Balandžiai)
Jump to navigation Jump to search
Tai vienintelis dalykas, ką balandžiai moka, tai lesti, burbuliuoti, daugintis ir šikti ant galvų

Balandis - ištiesgi tik sparnuota žiurkė, šiukšlynų gyvis, besimaitinantis atliekom parazitas, o platina visokias ten ligas, įskaitant ir salmoneliozę irgi parazitus. Šūdpaukštis, kitaip tariant.

Itin bjauru, kai kokie nors balandžiai apsigyvena balkone ir prideda kiaušinių - tai durnas pilietis tokiu atveju būna, kad ir neišmeta to viso lizdo lauk, tai tada jau balandžiai žino, kad tai jų teritorija ir apšika viską taip, kad paskui ir nenugramdysi. Jų gi šūdai įsigraužia į betoną tiesiog.

Na, betgi kita vertus, iš to ir įdomi pasekmė - jei kaimynai stato savo mašiną su signalizacija jums po langais ir ta nuolat kaukia, tai galit ant stogo tai mašinai pabarstyt kokių grūdų didelį kiekį, tai suskridę balandžiai ir apšiks, ir nagais apdraskys, o paukščiašūdžiuose esančios medžiagos staigiai nuės emalę, o dar ir prilips nenugramdomai. Žiaurus ir siaubingas kerštas, kaip sakant, nerekomenduojame netgi tiesiog.

Žmones irgi puola... Argi taip gražu?

Kiti balandžiai ir mėnesiai

Dar sako, kad prieš balandžius būna kovas, o po balandžių - gegužė, tai vis paukščiai skirtingų rūšių, taip kad kur tik kitas mėnuo, tai ir kitas šūdpaukštis.

Balandis dažniausiai jau tampa pavasario mėnesiu, nes nors ir šaltas, visgi jau duoda pasidžiaugti ir pliusine temperatūra. Nors dažniausiai visgi balandis dar būna minusinis, o sniegas paskiromis pusnimis ar kur nors atokesnėse miškų lomose laikosi ir mėnesio gale, ir dar ilgiau. Tai toksai jau čia ir pavasaris, kuris pusiau kaip žiema.