Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Audronė Pitrėnienė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Audronė Pitrėnienė visame gražume tokia miela ir graži

Audronė Pitrėnienė gi buvo legendinė švietimo ministrė, kuri žodį ačiū modifikavo, suteikdama jam naują formą - ačių - kaip ų su nosine, kad būtų gražiau. Tai dabar gi be reikalo ir su reikalu, nors kažkiekai metų ir praėjus, vis žmonės taip tą žodį rašo. Gal netgi dažniau, nei su ū ilgąja.

Per savo gana ilgą veiklą Audronė Pitrėnienė niekuo rišliu nepasižymėjo - nei ten kokių reformų, nei antireformų per daug, o tiesiog lėta stagnacija ir vegetacija. Visą tą laiką Audronė Pitrėnienė garsėjo kažkokia draugyste su kažkokios profkės direktore, o taip pat vis buvo apkalbama už nuostabiai gražius ir išraiškingus antakius.

Aišku, pakol neįvyko tas atvejis su ačiŲ.