Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Alfonsas Sigitas Tamošiūnas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!

Alfonsas Sigitas Tamošiūnas buvo kadaise ŽŪM sekretorius, ale įtartas kažkokiu žemės grobstymu pareiškė, kad neatsistatydinsiu ir viskas[1], betgi paskui aišku teko ištarti taip visiems bus geriau, tai štai ką ir matome[2].

Ogi dabar Alfonsas Sigitas Tamošiūnas žymus verslininkas, Baltijos agroverslo instituto vadas, pas kurį dirba netgi ir garsusis Raimundas Lopata.

Aišku, kad viskas netiesa, nes visos tos insinuacijos buvo išgalvotos žiniasklaidos ir yra visiška neteisybė!


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.