Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Agnė Grigaitytė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Agnė Grigaitytė - arba neegzistuojantis, arba dėl bjauraus apšmeižimo į Solovjovo sąrašą įkištas asmuo, įtrauktas tenai visiškai neaiškiais tikslais - galimai arba tam, kad antivalstybinių vatnikų sąrašas būtų atskiestas padoriais ir nesusijusiais asmenimis, arba išvis net neaišku, kokiais tikslais.

Vienintelė Pipedijai žinoma Agnė Grigaitytė - psichologė, puikus žmogus, dora ir gera, aktyviai užsiimanti jaunimo veikla ir ničnieko bendro su jokiais vatnikais ar Kremliaus propaganda neturinti.

Kam Vladimiras Solovojovas su savo propagandos aparatu įtraukė ir paskelbė šitą asmenį į vatnikų sąrašą - visiškai nesuprantam. Galim tą paaiškinti tik tuo, kad jis yra tiesiog sociopatas ir per padorius žmones bando išbalinti visokius nusikaltėlius.

Žodžiu, čia geras pavyzdys, kokia neįtikėtinai melaginga ir bjauri yra Kremliaus propaganda.