Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Agnė Bilotaitė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Rimtas, griežtas ir protingas žvilgsnis į tuos kitus Seime. Čia jau viską pasako, nes šitame žvilgsnyje matosi, ką apie tuos galvoja Agnė Bilotaitė. Ir tie, apie ką čia nuotraukoje galvoja, tikrai nenorėtų to patirti, ką jiems linkime, kad jie ir patirtų.

Agnė Bilotaitė - legenda kuo gražiausia, nes tai netikėta, kai taip nebūna, o gi jauna politikė, seimūnė ir čia jau Pipedija aišku nepatikėsite, bet mums net nepavyko surasti jokių neigiamų faktų ir kompramato apie ją! Čia tataigi ir konstantuojame, kad tai yra fenomenas ir taip toliau, nes tai nebūna gi taip!

Tai čia dar belieka tik dar kartą pabandyti spėti, kad galimai Agnė Bilotaitė dar gali būti ir ideali moteris, nors jau dėl šito tai faktų negalim surast, kita vertus, kai konservatorė, tai aišku, kad už šeimos vertybes ir taip toliau, taip kad galimai labai dar gali būti, kad galimai labai tai ir gali būti.

Pagarsėjusi savo griežtais pasisakymais apie tai, kokius valdžiažmogius reikia iš darbo išgrūst ir kaip panaikinti korupciją, neabejotinai Agnė Bilotaitė kelia kognityvinį disonansą savo elgesiu visokiems užkietėjusiams korupcionieriams. Štai čia tariam: palaikykim sąžiningą politikę, nes nedažnai taip būna, o jei mumis netikit - perkaskit visus internetus ir pamatysit, kaip irgi nepavyks surasti jokių faktų neigiamų.

Nes jei pavyks surasti, tai čia parašykite tiesiai:


Korupciniai ir neigiami faktai bei skandalai, susiję su Agne Bilotaite

Pakolei kas nerasta nei vieno blogo fakto, korupcijos, kyšininkavimo, nesąmonių darymo, absurdiškų pasisakymų, skandalų ir kitų politinių kliedesių. Ir mums taip atrodo, kad ilgai dar šitas skyrelis bus tuščias...

Bet jei ką nors rasite, tai užpildykite, nes negali būt, kad galų gale jau atrastas sąžiningas politikas mūsų šalyje pagaliau.