Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


2015 piketas prieš NATO prie JAV ambasados

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Piketas prieš NATO prie JAV ambasados įvyko 2015 metų vasario 4 dieną, kai apie pora dešimčių neaiškių žmonių nerišliai piketavo prieš NATO veiksmus, aiškindami dar, kad čia Ukrainoje esą įvykius kažkaip kelia NATO ir JAV. Tai viskas vyko labai greitai po to, kai Rusija užpuolė Ukrainą, tai matyt ir abejonių, ką palaiko šitokio piketo dalyviai, irgi nelabai kam bebuvo.

Tai čia gal telieka išvardinti esmines šio piketo figūras, ryškiausius nusipelniusius asmenis[1]:


Po pusantros savaitės paskui vėl įvyko kitas protestas - 2015 nacionaldarbiečių protestas prieš NATO, tai nors mažesnis buvo, bet dalinai sutapo ryškesnės figūros.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.