Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Žiurkėdra

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Žiurkėdros)
Jump to navigation Jump to search
Žiurkėdros atrodo visiškai kaip įprastos žiurkės, tiktai gal ne tokios baikščios ir mėgsta ėsti mėsą. Kadangi maitinasi mėsa, išauga iki labai didelio didumo

Žiurkėdra - tai padaras, katrą senais laikais išaugindavo visokios raganos, kad žiurkes iš namų išvarytų. Šiaip jau žiurkė tai tiesiog, bet kitas žiurkes ėdanti, kaip manijakė, nenormali, kuri vos kitą žiurkę pamato, tai ir puola ir užpjauna negyvai, o paskui suėda.

Nors čia ir panašu į mitą yra, bet ne mitas, o teisybė, nes tokia ta žiurkių biologija: jos yra socialūs gyvūnai, viena kitai padeda, todėl ir išgyvena, ir prisiveisia, o paskui būna sunkiai išnaikinamos. Nes gi žinia, kad kai kokias žiurkes kas nors bando nuodyt, tai nepavyksta, nes vos viena žiurkė nuodus pastebi ar pati apsinuodija, tai kitoms praneša ir tos jau nelenda, nes žino. Arba ir su spąstais taip pat - atpažįsta greitai ir išvengia. Taip kad išnaikinti žiurkių būna neįmanoma.

Tai raganaujančios asabos kartą per baisų badmetį, kai iš bado žmonės vieni kitus ėdė, tapdami žmogėdromis, pastebėjo, kad ir badmečiui pasibaigus, žmogėdros kitus žmones žudo ir ėda, nes tampa manijakais. Tai pabandė šitą patį su žiurkėmis daryti. Labai paprastas reikalas: tereikia pasigauti porą žiurkių, jas sukišti į vieną puodynę ir uždengti, kad nepabėgtų. Po kiek laiko, kai užsibadaus, viena žiurkė užpjaus kitą ir suės. Taip paprasta žiurkė taps žiurkėdra.

Kadangi vieno karto gali ir nepakakti, tai šitą reikalą reikia kartoti, kad žiurkėdra priprastų, jog kitos žiurkės jai yra maistas. Po kažkiek kartų žiurkėdra išsitreniruoja ir jau vos pamačiusi kitą žiurkę, ją puola ir užpjauna, o tada suėda. Patyrusi žiurkėdra visada laimi tokiose pjautynėse, nes jau gerai žino, kaip reikia pulti gentainę, norint ją nudėt. Tokią žiurkę jau galima paleisti į laisvę, tai jinai tada ims pulti ir užpjaudinėti kitas žiurkes. O jau tos kitos žiurkės, kadangi yra socialios, tai apimtos panikos ims bijoti viena kitos, išsilakstys ir dings.

Tai šitas būdas su žiurkėmis buvo labai geras, tiktai kad daug vargo keliantis, nes žiurkės tegyvena kelis metus, o žiurkėdra, kai kitos žiurkės išsikrausto, pati irgi išsikrausto, tai tada kitos žiurkės grįžta, tai todėl tai veikia tiktai kuriam laikui, tai todėl reikia vis naujas žiurkėdras augint, o kai tas žiurkėdras sunku augint, tai ilgai užtrunka, o tai todėl vis jas naujas reikia augint ir augint, kad būtų vien žiurkėdros manijakės žiurkėdros.

Bet tai ilgą laiką visgi buvo geriausias žiurkių naikinimo būdas. Bet gal irgi nelabai geras, nes žiurkėdros paskui puldavo ir kitus gyvūnus, o ir šiaip naktį bemiegantį žmogų būdavo, kad užpuldavo ir apkandžiodavo smarkiai. Nes jos nenormalios.