Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Šurmuliuoja mugė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Čia kas tai nepatingėjo parankioti iš internetų antraščių visokių su tuo užrašu, kad mugė šurmuliavo

Šurmuliuoja mugė - puikusis epitetas, katrą būtinai parašys kiekvienas, kas tiktai yra tinkamo lygio žurnalistas, rašantis labiausiai nuvalkiotais, apčiulptais ir iš subinės ištrauktais štampais. Šiuos pačius štampus labai mėgsta ir kai kurie redagtoriai, ir daugelis visokių ten lietuvių kalbos mokytojų, o tai juk yra nuostabu, nes turi gi žmonės žinoti populiariausius posakius.

Taigi, jei jau norite parašyti tikrai kokiam nors laikraščiui ar portalui tinkamą straipsnį apie turgų, tai būtinai parašykite jame apie šurmulį bei šurmuliavimą bent jau keliose vietose, o taip pat ir straipsnį tinkamai užvadinkite. Pavyzdžiui, jei rašote apie Kaziuko mugę, tai taip ir rašykite: "Vilniuje šurmuliuoja Kaziuko mugė".

Dar be šito pasakymo yra ir naujesnis bei geresnis štampiukas, katras jau dvelkia visai posovietine nykuma, nes šedevraliu patapo dar vagnorkių laikais - tai kainų pasiutpolkė, kuri visad ir pasimato, kai į kokį nors turgų nueini ir aplinkui bešurmuliuojant mugei, pamatai, kokios tenai kainos.

Po teisybei čia turim pasakyt, kad šurmuliuoja mugė yra aiškus ir tipiškas žurnalizmas, kokių visokie žiūrknalistai nemenkai prikuria.