Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Šilokarčema

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Silokarcema.jpg

Šilokarčema - taigi tasai laikraštis, katras sukėlė didį triukšmą apie tai, kaip visokiuose rajonuose vietiniai vadukai užspaudžia laisvą žodį, tai buvo nemenkas atgarsis ir daug palaikymo iš įvairių internautų beigi blogerių ir netgi patsai Dainius Radzevičius klausė: "kas nutiko su žodžio laisve Pagėgiuose?"[1].

Tai anoksai Kęstas Komskis paskum Pagėgių savavaldybės finansuojamame laikraštyje Pamarys.eu retoriškai klausė: "Kam tarnauja "Šilokarčema"?" ir žadėjo, kad be teismų neišsivers, taipgi minėdamas kažkokias valdančiųjų politinių jėgų ausis[2], tai čia daug kam kilo klausimas, ar ne dėl to, kad Irena Degutienė šiąjam siūliusi atsistatydinti, o šisai iki tolei buvęs Pagėgių meru?

Tai kaip tais vos ne antrino jam ir Virginijus Komskis, katrasai dabar yra Pagėgių meras, tai paskum apgailestavo, kad ta Šilokarčema nesikeičia[3]...

Tai išties tai ir nežinom, kur čia kokie galai ir kaip, bet taigi laikraštėlis įdomus, skelbia kompramatus ir straipsnius, taip kad neduoda vietinei valdžiai atsikvėpt, taip kad palaikymo vertas neabejotinai!

O dar čia šiaip tai mums keblu su rašyba, tai vis galvojom, kad "Šilo karčiama" turėtų būt, nuo žodžio "karčiai", kaip koks arklys, o gal ir karčema, nu žodžiu, kažkaip tai susibalamutijom visai jau dabar.


Dar žr.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.