Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Zigmas Vaišvila: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
S (Atmestas 78.60.115.171 (Aptarimas) pakeitimas; sugrąžinta naudotojo Dirgela versija)
(Puslapis keičiamas su „{{abejotinas}}“)
Eilutė 1: Eilutė 1:
 
{{abejotinas}}
 
{{abejotinas}}
[[Vaizdas:Zigmas_vaisvila.jpg|200px|thumb|right|Zigmas Vaišvila]]
 
Toks [[žaliasis]], [[sąjūdistas]], [[signataras]], kažkaip vėliau pasinėręs į abejotinus versliukus ir tik pastarosiomis dienomis vaidinantis didžiulį intelektualą, keliantį aktualius klausimus. Keisčiausia, kad [[Zigmas Vaišvila]] laikomas itin dideliu autoritetu, nors tepagarsėjęs kaip visokių citatų žinovas...
 
 
Tragiška jo dukros istorija - anoji baigė daugybę visokiausių mokslų, blondinė, gražuolė, taip toliau, o įsidarbino eiline apsaugininke ir dirba kažkokiam supermarkete, berods, [[Rimi]] - prižiūri, kad pirkėjai ko nors nepavogtų. Tai apie tai dar kažkoks laikraštis kartą rašė ir labai gražią jo dukros nuotrauką įdėjo. ''(Tai čia skaitau, kad reik išimti Zigmo nuotrauką iš šito straipsnio bo ji vis tiek niekam nerūpi ir įdėti tą jo dukros nuotrauką. - '''red. past.''')''
 
 
 
[[Category:Politikai]]
 
[[Category:Filosofai]]
 

19:56, 13 balandžio 2010 versija

 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!