Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Zbignev Jedinskij

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
23:45, 9 sausio 2019 versija naudotojo Balalaikų draugė (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Zbignev Jedinskij - taigi seimūnas, ir jau ne pirmi metai, ir ne pirma kadencija!

2018 metais Zbignev Jedinskij paskelbė, kad jį kažkas paveikė psichotroniniu ginklu ir todėl jis balsavo už kažkokį vaikų grobimo įstatymą[1].

Zbignevas Jedinskis taip viską aiškino:

Sunku dabar paaiškinti, kodėl aš pakėliau ranką arba paspaudžiau mygtuką, net kaip pasakiau pradžioj. Dar turiu tokį, nu, iš kito pasaulio teoriją, kad kokis psichotroninis ginklas buvo panaudotas prieš manes.

Čia Pipedija aišku skelbia, kad niekaip neabejoja, nes visi seimūnai gi būna apspinduliuojami psihcotroniniu ginklu, kad atiduotų vaikus suėsti reptilijanams - tą visi puikiai žino!


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. https://tv.lrytas.lt/zinios/lietuvos-diena/2018/12/10/news/seimo-narys-balsavimo-rezultata-paveike-psichotroninis-ginklas-8520981/