Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Vytautas Antanas Vilutis: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(n)
 
 
Eilutė 1: Eilutė 1:
 +
{{Abejotinas}}
 
''' Vytauto Antano Vilutis''' - žvirbliukų gaujos draugas, [[velnio advokatas]].  
 
''' Vytauto Antano Vilutis''' - žvirbliukų gaujos draugas, [[velnio advokatas]].  
  

Dabartinė 16:22, 14 lapkričio 2009 versija

 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Vytauto Antano Vilutis - žvirbliukų gaujos draugas, velnio advokatas.

V.A. Vilučio talentas ginant recidyvistus, kuriems turėtų būti taikoma mirties bausmė: "Mūsų valstybė neužtikrina, kad nepilnamečiai nebūtų apsaugoti nuo neigiamos įtakos. Pažiūrėkite, ką kasdien jiems siūlo žiniasklaida" - juk Lietuvoje ne žudikas kaltas, sutraiškęs aukai galvą akmeniu, kalta visuomenė, o kur tai jau girdėta?

"Nematau aš jo poelgyje ir jokio "itin žiauriai" - juk ekspertai konstatavo, kad aukai išsiliejo kraujas po kietaisiais galvos apdangalais tik dėl 2 trauminių poveikių, - įrodinėjo V.A.Vilutis.

Žvirbliukų gaujos byloje teigiąs, kad dauguma "sužalojimų buvo nežymūs sveikatos sutrikdymai". Pasirodo po tokių sutrikdymų galima ir numirti, juk visko būna.

Palikėsim, kad kas nors nežymiai patrukdytų žudikus ir jų draugus.

Nuorodos