Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Stanislovas Tomas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Tūlas Stanislovas Tomas - grakštuolis paksuolis visame gražume. Atkreipkite dėmesį į oficialią šio kandidato biografiją - ji to verta

Stanislovas Tomas - didis žmogus, anksčiau pažinotas kaip geriausias amžiaus Paryžiaus Sorbonos universiteto doktorantas, o dabar kaip paaiškėjo jis absoliutus genijus, studijuojantis doktorantūrose Berlyne, Paryžiuje, Madride, Niujorke, Osle, Venecijoje, San-Marine ir Londone vienu metu, bet kovojantis už pasaulinę studijų kokybę [1].

Lietuvoje Stanislovas Tomas labiausiai sublizgėjo kaip žymus paksuolis, žadėjęs per pusdienį išsiderėti su eurosojūzu, kad nebūtų uždaryta Ignalinos atominė aliektrinė [2], vienu pirstelėjimu sunaikinti LEO [3], apginti Paksą nuo valstybininkų klano užmačių Strazbūre, beigi kartu su keletu nepistų filologių įkurdamas intriguojančią antiseksistinę organizaciją pavadinimu Feministinis frontas, ir dar daug viskuo.

Tiesa, sako kad paksuoliai jįjį iš savo gretų išmetė, bo anas kartą prisišakojo taip, kad į mentūrą papuolė [4].

Nei "Stanislovas", nei "Tomas", nei lietuvis.

Anoniminiai internetų šaltiniai tvirtina, kad Stanislovas Tomas nėra tikrasis jo vardas.

Minima, kad ne taip jau seniai Šalčininkuose, kur baigė vidurinę, jis buvo žinomas, kaip Stasik Čechovič.

Tie patys šaltiniai iš Tuteišijos sostinės teigia, kad ir šis vardas nėra tikrasis, o perimtas iš patėvio-tuteišio.

Iš tikro mūsų herojus gimė 1983 m. tolimoje ir egzotiškoje šalyje, mums žinomoje, kaip Borato tėvynė, t.y. Kazachstane, Pavlodaro mieste. Ir pradžioje turėjo tėvo-kazacho duotą vardą - Džumarbek Kurbanberdygalijev.

Bet kadangi būdamas oficialus vunderkindas turėjo IQ = 156, ko dėka po šeštos buvo priimtas iškart į aštuntą klasę, tai ir pasikeitė tuos vardus, kad niekas nesuprastu, kad anas ne visai lietuvis.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.delfi.lt/news/daily/education/vu-barikaduotojas-stomas-laimejo-byla-pries-londono-universiteta.d?id=35771437
  2. http://www.balsas.lt/naujiena/209000/ignalinos-ae-veiks-tiek-kiek-mes-noresime
  3. http://www.balsas.lt/naujiena/250538/stanislovas-tomas-sunaikinsiu-leo-lt
  4. http://www.delfi.lt/news/daily/education/article.php?id=17288948