Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Rokas Žilinskas: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
S
 
(5 intermediate revisions by 5 users not shown)
Eilutė 1: Eilutė 1:
 +
{{Abejotinas}}
 +
{{Padvėsė}}
 +
 
<H1>Čia buvo Rokas Žilinskas. Aš esu Rokas Žilinskas. Rokas Žilinskas. Rokas Žilinskas.</H1>
 
<H1>Čia buvo Rokas Žilinskas. Aš esu Rokas Žilinskas. Rokas Žilinskas. Rokas Žilinskas.</H1>
  
 
[[Vaizdas:1221389790rokasvanagobfl.jpg|200px|thumb|right|Rokas Žilinskas [[TPP]]]]
 
[[Vaizdas:1221389790rokasvanagobfl.jpg|200px|thumb|right|Rokas Žilinskas [[TPP]]]]
Čia Rokas Žilinskas buvo žurnalistu, turi raiškų ir įtaigų balsą, be to yra [[Seimo narys]], kurį išrinko [[Tautos Prisikėlimo Partija]]. Iš Roko Žilinsko [[mentai]] atėmė teises, nes jis juos išvadino tikraisiais vardais...
+
Čia Rokas Žilinskas buvo žurnalistu, turi raiškų ir įtaigų balsą, be to yra [[Seimo narys]], kurį išrinko [[TPP|Tautos Prisikėlimo Partija]]. Iš Roko Žilinsko [[mentai]] atėmė teises, nes jis juos išvadino tikraisiais vardais... ir dar alumi apšlapino taxi saloną, tačiau teisme anasai prisiekė, kad vairuotojas išpylė ant jojo alų grubiai vairuodamas, o degalinėje pirko išvis ne alaus, o šokoladuką.
 +
 
 +
Dar Rokas viešai prisipažino, kad yra gėjus, ir, nors atseit visiems aiškino, kad to fakto nesureikšminąs ir nedemonstruoja, vis tiek kartu su [[Marija Aušrinė Pavilionienė|Marija Aušrine Pavilioniene]] draugiškai, it kokia įsimylėjusių heteroseksualių jaunuolių pora, sudalyvavo [[gėjų paradas|gėjų parade]].  
  
 
''Labas, Rokai! Čia - Donatas tau rašo. Kodėl taip ilgai tylėjai? Gal jau atgavai teises? Ir neprimink man to penktadienio pirtyje...''
 
''Labas, Rokai! Čia - Donatas tau rašo. Kodėl taip ilgai tylėjai? Gal jau atgavai teises? Ir neprimink man to penktadienio pirtyje...''
 +
 +
[[Vaizdas:Ruokas.jpg|300px|thumb|right|Ej, pupuliuk, jau ko bet '''[[alus|alaus]]''' į mane daug netelpa<ref>http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/nusikaltimaiirnelaimes/zvaigzdes-zilinsko-skundai-taksistas-suriete-kaip-joniuka-stoviniuka-policija-lauze-ranka-iki-pazaliavimo-atnaujinta-20.35-val.-video-59-73016</ref>!]]
  
 
<H1>Aš esu Rokas Žilinskas.</H1>
 
<H1>Aš esu Rokas Žilinskas.</H1>
  
 +
Melas. [[Naudotojas:Aš|Aš]] nesu Rokas Žilinskas!
 +
 +
 +
{{References}}
 
[[Category:Politikai]]
 
[[Category:Politikai]]
 
[[Category:Žurnalistai]]
 
[[Category:Žurnalistai]]

Dabartinė 15:58, 14 rugpjūčio 2018 versija

 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

 Kapai.jpg  Šito straipsnio subjektas šiuo metu yra negyvas. Taigi, taip jau išeina, kad jei kažką čia prirašėte negero apie subjektą, išeina kad jūs esate užkeiktas juodąja magija.
Ko žiūri? Sėkmės gyvenime.

Čia buvo Rokas Žilinskas. Aš esu Rokas Žilinskas. Rokas Žilinskas. Rokas Žilinskas.

Rokas Žilinskas TPP

Čia Rokas Žilinskas buvo žurnalistu, turi raiškų ir įtaigų balsą, be to yra Seimo narys, kurį išrinko Tautos Prisikėlimo Partija. Iš Roko Žilinsko mentai atėmė teises, nes jis juos išvadino tikraisiais vardais... ir dar alumi apšlapino taxi saloną, tačiau teisme anasai prisiekė, kad vairuotojas išpylė ant jojo alų grubiai vairuodamas, o degalinėje pirko išvis ne alaus, o šokoladuką.

Dar Rokas viešai prisipažino, kad yra gėjus, ir, nors atseit visiems aiškino, kad to fakto nesureikšminąs ir nedemonstruoja, vis tiek kartu su Marija Aušrine Pavilioniene draugiškai, it kokia įsimylėjusių heteroseksualių jaunuolių pora, sudalyvavo gėjų parade.

Labas, Rokai! Čia - Donatas tau rašo. Kodėl taip ilgai tylėjai? Gal jau atgavai teises? Ir neprimink man to penktadienio pirtyje...

Ej, pupuliuk, jau ko bet alaus į mane daug netelpa[1]!

Aš esu Rokas Žilinskas.

Melas. nesu Rokas Žilinskas!


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/nusikaltimaiirnelaimes/zvaigzdes-zilinsko-skundai-taksistas-suriete-kaip-joniuka-stoviniuka-policija-lauze-ranka-iki-pazaliavimo-atnaujinta-20.35-val.-video-59-73016