Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Remigijus Šimašius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
23:37, 26 rugpjūčio 2009 versija naudotojo Donatas (Aptarimas | įnašas)

Peršokti į: navigaciją, paiešką
Remigijus Šimašius


 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Šri Šrila Šrinat Šrilaj Šimašius (Remigijus) jis toks, nes dar dirbdamas Laisvosios rinkos institute (LLRI) pagarsėjo savo išmintingais komentarais kiekvienu klausimu. Iš esmės laikytinas liberolu, jaunas politikas nusipelno kuo geriausių linkėjimų! Dirba dabar Teisingumo ministru pas Kubilių ir agituoja, kad visokie valdininkai būtų tikrinami kažkokiais visai neteisiniais metodais, o prieštaraujančius vadina visokiais žodžiais savo bloge.

Kaip ir kiti LLRI veikėjai, agituoja už regresinius mokesčius - idant turtingieji būtų apmokestinami mažiau už tuos, kas vos galą su galu suduria, аrgumentuodamas tuo, kad turtingieji visvien daugiau naudos atneša!


Dar visokie gandeliai

Jau kartais pasitaiko išgirst, kad Remigijus Šimašius - tai antras Paleckiukas, tik iš priešingos frakcijos - visokių konservų ir liberolų, tai ir gudresnis, ir klastingesnis. Iš to ir visos jo gražios kalbos, o išties dar pamatysim, kas jis toks.

,nors šiaip ir matosi jau daug kas turi savo nuomonę apie Šimašių...